Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

Електропривід шахтної підіймальної установки

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Інститут енергетики та систем керування
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2002
Тип роботи:
Пояснювальна записка до курсового проекту
Предмет:
Інші
Група:
ЕКТ-41

Частина тексту файла

Міністерство освіти та науки України Національний університет “Львівська політехніка” Інститут енергетики та систем керування Кафедра ЕАП Пояснювальна записка до курсового проекту з курсу “Електропривід” на тему: “Електропривід шахтної підіймальної установки” Львів 2002 Завдання: Опис механізму і технологічного процесу. Формулювання вимог до електроприводу. Розрахунок спрощеної тахограми руху. Попередній розрахунок потужності та вибір двигуна. Перевірка електродвигуна за нагріванням і допустимим перевантаженням. Розрахунок механічних характеристик електроприводу, які б забезпечували в першому наближенні розраховану тахограму руху. Розрахунок перехідних процесів струму (моменту) та швидкості, дійсної тахограми руху та навантажувальної діаграми. Порівняльний аналіз спрощеної та дійсної тахограм руху. Короткий опис силової частини електроприводу. Вихідні дані для розрахунку: № п/п Технічні дані установки Варіант №3  1 Висота підіймання – Н, м 300  2 Швидкість підіймання – V, м/с 3  3 Зведена до швидкості каната маса обертових частин механізму – mм , кг•103 5,5  4 Маса посудини – mп , кг•103 2,5  5 Маса корисного вантажу – mв, кг•103 3  6 Довжина підіймального каната – lп , м 330  7 Маса погонного метра підіймального каната – p, кг/м 3  8 Діаметр барабана – Dб , м 2   Список використаної літератури: Піцан Р.В., Бардачевський В.Т., Бойчук Б.Г. Збірник задач до курсу “Електропривід”. – Львів: Видавництво ДУ “Львівська політехніка”, 1999.– 426 с. Теорія електропривода / За ред. М.Г.Поповича. Київ: Вища школа, 1993.- 495 с. Методичні вказівки до курсового проектування з курсу “Електропривід” для студентів спеціальності 7. 092203 “Електромеханічні системи автоматизації та електропривід” /Укл.: Б.Г.Бойчук, А.В.Маляр, В.О.Місюренко. – Львів: Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2001.- 48 с. Конспект лекцій з курсу “Електропривід” / Лектор Б.Г.Бойчук (2002р.). Конспект лекцій з курсу “Електричні машини” / Лектор М.А.Яцун (2002р.). Зміст Опис механізму і технологічного процесу. Формулювання вимог до електроприводу. Розрахунок спрощеної тахограми руху. Попередній розрахунок потужності та вибір двигуна. Перевірка електродвигуна за нагріванням і допустимим перевантаженням. Розрахунок механічних характеристик електроприводу. Розрахунок перехідних процесів струму (моменту) та швидкості, дійсної тахограми руху та навантажувальної діаграми. Порівняльний аналіз спрощеної та дійсної тахограм руху. Короткий опис силової частини електроприводу.
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 03:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини